Sabri YILMAZ
19.03.2020 11:17:28
Hani halkı kin ve nefrete sürükleyen varya alsana bir daha,Cumhuriyet savcılarımızı takip edeceğim. Bakalım Hak Hukuk Adalet tecelli edecekmi.

Oktay kılınç
19.03.2020 12:31:16
Mert gürenç agzına saglık kalemine saglık yüreyine saglık

  • Cuma 11 ° / 0 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 13 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 14 ° / 3 ° Bulutlu

Ağzının Kiriyle Alevilere, Hakaret Edemezsin

Pınar Fidan'ın Stand-up gösterisinde Alevilerle ilgili kullandığı ifadelere tepki büyüyor

Pınar Fidan'ın Stand-up gösterisinde Alevilerle ilgili kullandığı ifadelere tepki büyüyor   "Bu soytarıyı iyi tanıyın. Adı Pınar Fidan. Ağzından pislik dökülüyor, aşağılık esprilerini komik sanıyor"Fidan’ın pis ağzıyla söylediği sözler ise şöyle: “Siyasilerle ilgili şeyler paylaşıyor. Finlandiya Başbakanı işe metro ile gidiyormuş galiba ‘asıl cennete gidecekler bunlar, bizim ülkemizdeki siyasiler cehennemlik’ bunu söyleyen de bir yandan Alevi. Yani hiçbir şey yapmadan cennete gideceğini sanan insan. Bir de başkalarına böyle yargı dağıtıyor. Hani arada böyle haberler okuyorum cemevine saldırıda bulunulmuş. Bakın böyle haberler oluyor sık sık gazetelerin üçüncü sayfalarında ‘bilmem neredeki cemevine saldırıldı’ ama hiç Alevi kaybetmiyoruz. Çünkü boş, Alevi yok. Bir şey yapmamız gerekmiyor, saldırganlar cemevine Alevilerden daha çok gidiyor. Bunun anlaşılması lazım, çok istiyorsan meyhaneye falan git ya da hepsini bir otele tıkıp yakabilirsin” diye devam etti.

Yorum Haber:
Kendisini komedyen olarak tanıtan,insanlıktan nasibini almamış Pınar Fidan. Ağzının kiriyle,Alevi Kardeşlerimize bu şekilde  hakaret edemezsin. Mustafa Kemal Atatürk vakti zamanında asmış olduğu, kendini imam olarak gösteren Fettulah Gülen gibi olanların soyundan sen kaldın sanırım. Dikkat et...!
Bu ülkede dürüst,ahlaklı ve samimi birileri kaldıysa onlar Alevilerdir. Cem evlerine yapılan saldırılar, çok hoşuna gitmiş gibi gözüküyor. Aleviler senin gibi soytarılarının galyanına hiç bir zaman gelmemiştir gelmezde. Neden mi? Çünkü Aleviler sadece İnsana değer veririler senin gibi paranın esiri olmazlar. Madımak otelinde yanan canlar bu ülkenin birer değerleriydi. Sen nereden bileceksin ki?
Sen önce git o pis kokan ağzını yıka önce. Derhal çıkıp Alevilerden Af dilemelisin Helallik istemelisin. Git bir cem evine gir seninle sofralarını paylaşsınlar.

Bu Yazıdan Kocaeli Nabız Gazetesi Sorumlu  Değildir Mert Gürenç Sorumludur.
Yorum Haber: Mert Gürenç