Ali Kemal Aydın
12.02.2021 18:04:56
Duyarlılığınıza düşünce ve bilgi paylaşımınıza ayrıcalıklı TEŞEKKÜRLER. SİZ varsanız BİZ varız… SELAMLAR – SEVGİLER…..

Anahtar Kelimeler: ALDIĞIM GÜZEL HEDİYE
  • Salı 7.8 ° / 0.2 ° kırık bulutlar
  • Çarşamba 2.6 ° / -1.3 ° Mix snow/rain
  • Perşembe 5.8 ° / 1 ° Açık hava

ALDIĞIM EN GÜZEL HEDİYE

Bir yıl evvel CHP delegelerinin büyük desteği ile ilçe başkanlığı koltuğuna oturan ilçe başkanı Gökhan Orhan, Gebzeli iş insanı Ali Kemal Aydın’ın ziyaretinde kendisine hediye ettiği Atatürk Portresi için bu sözleri kullandı.

Bölgemizin başarılı ve sevilen iş adamlarından Ali Kemal Aydın, iş, siyaset ve bürokrasi dünyasına yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerinde ev sahibi isimlere 3 boyutlu özel tasarım Atatürk Portresi hediye etmeyi gelenek haline getiren Aydın, göreve gelişinin birinci yılında CHP’nin genç ve başarılı Gebze ilçe başkanı Gökhan Orhan’ı da unutmadı.

 

Gebze ilçe binasında iş insanı Ali Kemal Aydın’ı kabul eden CHP ilçe başkanı Gökhan Orhan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek yaptığı konuşmada “ Ali Kemal Bey, siyaset üstü tavrı ve olaylara farklı bir pencereden bakışı ile bölgemiz insanının kalbinde çok özel bir yere sahip. Özel tasarım olarak hazırlanmış bu portre göreve gelişimizin yıldönümünde aldığımız çok anlamlı ve güzel bir hediye. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Ali Kemal Aydın ise ziyarette yaptığı konuşmada “ Gökhan bey hem çok genç hem de çok donanımlı bir siyasetçi. Göreve geldiğinden bu yana kendisini takip ediyorum. Pandemi süreci nedeniyle toplumsal çalışmalar yapılamasa da ilçemizin sorunlarına yönelik çözüm odaklı önerilerini benimsiyorum. Genç ve dinamik bir ekip var. Kentin tümüne hakim bir kadro. Siyaset üstü olması gereken değerlerimiz var. Bunların başında da Atatürk geliyor. Gökhan başkan siyasi kimliğinin dışında da toplumun geneli tarafından beğenilen ve takdir edilen bir isim. Misafirperverlikleri için ve keyifli sohbet için kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.