Anahtar Kelimeler: BÜLENT GÖRKEMLİ AÇILIŞ
  • Pazar 14 ° / 3 ° Bulutlu
  • Pazartesi 17 ° / 8 ° Fırtına
  • Salı 17 ° / 7 ° Bulutlu

BÜLENT IŞIK’TAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Ardahanlılar Dernek Başkanı ve Kocaeli Nabız gazetesi imtiyaz sahibi Bülent Işık, dün Meydan Kahvaltı ve Aperatif Salonu’nun açılışını görkemli bir şekilde gerçekleştirdi.

 

Açılış törenine, CHP Kocaeli eski milletvekili Hikmet Erenkaya, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Dilovasi Belediye Başkanı Hamza Şayir, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, İl Başkan Vekili Dursun Daşdangil , MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural ,Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, MHP MYK Meclis üyesi Erkan Azeri,  AKP Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, İlçe Yöneticisi Nevzat Gülmen İlçe Kadın kolları Başkanı Şenay Önder, Mahalle Kadınkolları Başkanı Hayriye Çakır, Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve yönetimi, Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkan Yardımcısı Serap Çakır, İş insanları, Dernek başkanları, muhtarlar, basın mensupları ve Işık’ın yakın dostları katıldı.

 

Kurdele kesimi sırasında konuşma yapan Muzaffer Bıyık, “Bülent Işık’a ticaret hayatında başarılar diliyorum. Bugün burada yemekleriyle, ağırlamasıyla bizleri çok memnun etti. Bizler tüm yemekleri vatandaşlarımız için deneyip onayı verdik. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

‘HAYIRLI OLSUN GEBZE’

Açılışın ardından heyecanını dile getiren Bülent Işık, “Türk lezzetlerini sunduğumuz Meydan kahvaltı ve Aperatif salonu tüm gebzeliler için hayırlı olsun. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte güvenli yemeğin adresi olmak için elimizden geleni yapıp, özlenen lezzetlerin damakta kalmasını sağlayacağız. Bugün burada beni yalnız bırakmayan açılışımıza teşrif eden tüm dostlarıma teşekkür ederim” dedi.

 

Açılış törenine katılamayan birçok isim ise, Işık’a telgraf ve çelenk göndererek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.