Anahtar Kelimeler: GEBZELİ SAĞLIK ÇALIŞANINA GOOGLE’
  • Salı 7.8 ° / 0.2 ° kırık bulutlar
  • Çarşamba 2.6 ° / -1.3 ° Mix snow/rain
  • Perşembe 5.8 ° / 1 ° Açık hava

GEBZELİ SAĞLIK ÇALIŞANINA GOOGLE’DAN BİR ÖDÜL DAHA 

Geçtiğimiz aylarda Google'ın düzenlediği "Dijital Atölye" eğitimini tamamlayarak uluslararası bilişim sertifikası alan Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanı Halil BEŞER Google’dan bu sefer “Admob”  ödülü aldı.

 İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan KADIOĞLU, yaptığı açıklamada, BEŞER'i tebrik ederek, "Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarımızın gayreti ve başarıları bizleri gururlandırmaktadır. Basın İletişim Birimi Sorumlumuz Halil BEŞER’i tekrar tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum." ifadesini kullandı.

Sağlık personeli Halil BEŞER ise  yaptığı açıklamada ; ”Dünyanın  en büyük global reklam ağlarından biri olan AdMob’un, dünyadaki  en büyük markaların doğrudan tüketicilerle iletişimini sağlayan yeni ve popüler girişimlere kadar daha geniş kapsamlı bir ağ oluşturduğunu belirtmek isterim. Admob’un,  Google’ın Play Store uygulamasında yer alan mobil uygulamalar için  uyumlaştırmayı sağlayan dijital platform olmasının yanı sıra Google Analytics ile sorunsuz entegrasyon sunması , daha akıllı analizler ve raporlama özellikleri ile ön plana çıkıyor. Böylece kullanıcıların reklamlarla nasıl etkileşim kurduğunu daha iyi anlayabilir ve mevcut değerlerin optimizasyonunu sağlamamıza yardımcı olmaktadır. Kısacası dünyanın en büyük reklamcılık platformu Admob’tan almış olduğum bu ödülün mutluluğunu İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. İlhan KADIOĞLU ile paylaşmış bulunmaktayım.” dedi.