Anahtar Kelimeler: Parti’ . istifa
  • Salı 7.8 ° / 0.2 ° kırık bulutlar
  • Çarşamba 2.6 ° / -1.3 ° Mix snow/rain
  • Perşembe 5.8 ° / 1 ° Açık hava

İyi Parti’de 9. istifa

Geçtiğimiz aylardan bu yana istifa haberleriyle gündeme gelen İyi Parti İzmit İlçe Teşkilatında bir istifa daha geldi

Hatırlanacağı üzere, İyi Parti İzmit’te Tevfik Çetinkaya, Erdal Demirkıran, Cemil Özbey, Yaşar Adalı, Yaşar Baykal, Samet Sütütemiz, Arzu Yazıcı, Ayten Akgün ve Kürşat Biçer, geçtiğimiz aylarda partisinden istifa ettiğini duyurmuştu.

 

İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

Geride bıraktığımız 8 aylık süreçten bu yana istifaların devam ettiği İyi Parti İzmit’te 9. istifa da geldi. İyi Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Samet Sütütemiz de istifa ettiğini duyurdu.

 

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Sütütemiz yaptığı açıklamada “Yaklaşık iki yıldır sürdürmüş olduğum İYİ Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcılığı, yönetim kurulu üyeliği ve parti üyeliğimi sonlandırmış bulunuyorum. Başta genel başkanım Sn. Meral Akşener olmak üzere Bu süreçte destek olan herkese teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim” ifadelerine yer verdi. Sütütemiz’in istifasıyla birlikte İYİ Parti İzmit İlçe Teşkilatı’nda istifa sayısı 9’a yükselmiş oldu. Son günlerde sessizliğe bürünen İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz’in art arda gelen istifalar hakkında da sessizliğini koruması dikkat çekiyor.