• Cumartesi 29 ° / 17 ° Güneşli
  • Pazar 28 ° / 17 ° Güneşli
  • Pazar 28 ° / 17 ° Güneşli

İzmit Belediyesinden Yenişehir Mahallesi’nde asfalt seferberliği

Yolların kalitesini ve standardını yükseltmek amacıyla yol bakım-onarım çalışmalarına son sürat devam eden İzmit Belediyesi, son olarak Yenişehir Mahallesi’nde 410 ton sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi

İzmit Belediyesi, İzmit’in tüm mahallelerinde yaz mevsimi ile birlikte hız verdiği yol bakım onarım çalışmalarına son sürat devam ediyor. İzmit’in dört bir tarafında yapılan asfalt çalışmaları ile yollar kaliteli ve güvenilir hale getiriliyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, tüm mahalle ve sokaklara hizmet götürerek, deforme olan yolların ulaşımda konforlu hale gelmesi için durmaksızın çalışıyor.

YENİ BİR GÖRÜNÜM KAZANDI

Ekipler, Yenişehir Mahallesi’nde altyapı çalışması sonrası ve kullanıma bağlı olarak deforme olan yolları asfaltla yeniledi. Ekiplerin Güzide ve Arkan sokaklarında yaptıkları asfalt yama çalışması vatandaşlardan büyük beğeni toplarken çalışmalarla birlikte Yenişehir Mahallesi yeni bir görünüme kavuştu. 410 ton sıcak asfaltın kullandığı çalışmalarda yollar kısa sürede düzeltilerek araç ve yaya trafiğine açıldı.