• Çarşamba 7.7 ° / 4.7 ° kırık bulutlar
  • Perşembe 13.7 ° / 5.2 ° Açık hava
  • Cuma 16.2 ° / 8.9 ° kırık bulutlar

TAŞLICA KÖYÜ DERNEĞİNDEN DARICA'DA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

TOKAT İLİ REŞADİYE İLÇESİ TAŞLICA KÖYÜ DERNEĞİ DARICA'DA UZUN EMEKLER VE DAYANIŞMALAR NETİCESİNDE YENİ DERNEK BİNASININ AÇILIŞINI YAPTI.

BAŞARILI ÇALIŞMALARI VE YAPMIŞ OLDUKLARI ETKİNLİKLER İLE ADINDAN BÖLGEMİZDE SIKÇA SÖZ ETTİREN TAŞLICA KÖYÜ DERNEĞİ VE YÖNETİMİ ÖRNEK BİR DAYANIŞMA İLE DARICA'DA TAMAMI TAŞLICA KÖYÜ DERNEĞİNE AİT 5 KATLI MODERN BİR DERNEK BİNASINA KAVUŞTU. UZUN YILLARDIR DARICA'DA YAPILMAKTA OLAN ŞEHİRLER VE KÜLTÜRLER KAYNAŞMASI FESTİVALLERİNDE TOKAT İL'İNİ TEMSİL EDEREK ETKİNLİKLER DÜZENLEYEN, SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE HER ZAMAN ÖRNEK DAVRANIŞ SERGİLEYEN BAŞARILI DERNEK BAŞKANI AHMET KILIÇ VE YÖNETİMİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU AÇILIŞA SİYASET CAMİASININ VE BASININ'DA İLGİSİ BÜYÜK OLDU. AK PARTİ İSTANBUL MİLLET VEKİLİ OSMAN BOYRAZ, GEBZE, ÇAYIROVA, DARICA VE DİLOVASI BÖLGE KORDİNATÖRÜ İBRAHİM PEHLİVAN, DARICA BELEDİYE BAŞKANI MUZAFFER BIYIK, CUMHURİYET HALK PARTİSİ DARICA İLÇE BAŞKANI GÖKHAN AKTAŞ, CUMHURİYET HALK PARTİSİ GEBZE İLÇE BAŞKANI GÖKHAN ORHAN VE BİR ÇOK İSMİN KATILIMI İLE KURDELELER KESİLDİ. 

AÇILIŞTAN SONRA TEBRİKLERİ KABUL EDEN DERNEK BAŞKANI AHMET KILIÇ, BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA KAHRAMAN, DERNEK YÖNETİCİLERİ İBRAHİM ELMAS, İHSAN ELMAS, ŞÜKRÜ KARABUĞA, ÖMER ERASLAN, DİLAVER EFE, MUSTAFA ARSLAN' DAN OLUŞAN BAŞARILI KADRO ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA DA BÖLGEMİZDE AD'LARINDAN EPEY SÖZ ETTİRECEĞE BENZİYOR.