Anahtar Kelimeler: Türkiye’ gündemi “”lanacak!
  • Cumartesi 17 ° / 5 ° Sağanak
  • Pazar 8 ° / 3 ° Fırtına
  • Pazartesi 10 ° / 2 ° Parçalı bulutlu

Türkiye’nin gündemi EYT’ye “ZOOM”lanacak!

EYT SYDD ve Marmara EYT Federasyonu Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak duyurdu. EYT, genel başkanlarla görüşecek ve canlı yayında erken seçim isteyecek

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Marmara EYT Federasyonu Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak, “Durmayacağız” diye duyurdu. Bir hayli hareketli geçecek günlerin duyurusunu yapan Özüpak, tarih tarih hangi genel başkanlarla ZOOM uygulaması üzerinden görüşeceklerini açıkladı ve Fox TV’ye çıkarak erken seçim isteyeceklerini söyledi. Paylaşımında: “DURMAYACAĞIZ! Pandemi sebebiyle yüzyüze görüşemediğimiz ve İlkini, CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU ile yaptığımız ZOOM toplantılarımıza İL DERNEK BAŞKANLARIMIZLA Devam ediyoruz. Sırada İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral AKŞENER, GELECEK PARTİSİ Genel Başkanı Ahmet DAVUTOĞLU, YENİDEN REFAH PARTİSİ Genel Başkanı Fatih ERBAKAN. Diğer SİYASİ partilerle de beklediğimiz randevu tarihleri ile gerçekleştireceğiz.

İktidara talip siyasi partilerle yaptığımız görüşmelerde, siyasetin kavgasından bıktığımız, yorulduğumuz ve vtandaş olarak gasp edilen haklarımız, abo, staj, intibak, sorunlarımızın çözümünde noter taahhüdü ve tüm muhalefetin veTürkiye'nin birleştirici gücünün Fox tv açık oturumla BİZ EYT lilere sunacakları mesajları olacak.

VATANDAŞ YAŞARSA MİLLET, MİLLETİ YAŞATIRSAN DEVLET OLURSUN. Kendi vatanımızda üvey evlat olmaktan, siyasetin kavgalarından BIKTIK. GÜVENSİZ BİR YAŞAM İSTEMİYORUZ. ERKEN GENEL SEÇİM İSTİYORUZ DİYECEĞİZ. zoom toplantı mesajları sayfalarımızda da paylaşılacaktır.

Saygılarımla.

MARMARA EYT FEDERASYONU

Yönetim Kurulu Adına

Başkan

Gönül BORAN ÖZÜPAK” sözlerine yer verdi.