Anahtar Kelimeler: Yengesine giydirdikçe giydiriyor
  • Cumartesi 17 ° / 5 ° Sağanak
  • Pazar 8 ° / 3 ° Fırtına
  • Pazartesi 10 ° / 2 ° Parçalı bulutlu

Yengesine giydirdikçe giydiriyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kayınbiraderi olan Hasan Basri Akşener sosyal medya hesabı aracılığıyla yaptığı paylaşımlarda Meral Akşener ve İYİ Parti’ye yaptığı eleştirilerle giydirdikçe giydiriyor.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kayınbiraderi olan Hasan Basri Akşener sık sık İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yaptığı eleştirilerle gündeme geliyor. Akşener bu kez de Özdağ ziyaretinin ardından Akşener’e yüklenmeye devam ediyor.

“DÜNYA SANKİ KENDİ ETRAFINDA DÖNÜYOR”

Sosyal medya hesabı aracılığıyla yaptığı paylaşımda yine Meral Akşener’e yüklenen Akşener şu ifadeleri kullandı: “Sizin genel başkanınız beni zerre insan yerine koymuyor ne kadar patates herif var kıymetlisi. Benden onu savunmamı bekliyorsanız asla. Neden çünkü hep bir yerlere sinyal çakıyor. Kendi olmazsa sanki dünya dönmüyor, dünya sanki kendi etrafında dönüyor.

“GÖRECEĞİMİ GÖRDÜM”

Ben öyle hafife alınacak insan değilim, bana deli diyerek aslında kendilerini rezil ediyorlar, ben insanları hor gören sonradan görme tipleri yanıma sokmadım hayatımda. Parası varmış yokmuş insanlara öyle bakmadım. Türkiye'nin en zenginlerinin gittiği ilk özel üniversite olan Bilkent Üniversitesi'nde ingilizce hazırlık okuduğum yıllarda ben gördüm göreceğimi. O dönem Cumhurbaşkanı olan Turgut Özal'ın oğlu Efe Özal, şarkıcı Serdar Ortaç gibi kişilerle birlikteydim o dönem.

“BENİM GÖZÜMDE İNSANLIĞI SIFIR”

Jaguar ile okula gelip giden insanlar gördüm. Babasının parasını yiyorlar işte ne olacak. Hiçbirinin kıymeti yok gözümde, en başarılı insanlar kim biliyor musunuz, babası gariban olup burslu okuyanlardır. Onlardaki çalışma azmi kimsede yok. Sizin için çok önemli insanların, benim gözümde insanlığı sıfır!”