Anahtar Kelimeler: YENİDEN REFAH GEBZE ESNAFINI ZİYARET
  • Salı 21 ° / 11 ° Sağanak
  • Çarşamba 17 ° / 10 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 20 ° / 8 ° Güneşli

YENİDEN REFAH GEBZE ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Esnaf buluşmaları kapsamında İnönü ve İstasyon mahallesinde Esnaf ziyareti yaptı.

Esnafı dinleyerek esnafın istek ve şikayetleri konusunda istişarede bulunarak Yeniden Refah Partisinin ekonomi alanındaki çalışmalarını anlattılar. Esnafa "Sıkıntıların ve problemlerin çözümünün Yeniden Refah Partisinde olduğunu kendilerine iletiyoruz" dediler.

Esnaf ziyaretlerinde gördükleri en büyük problemin ekonomik sıkıntılarla, geçim derdi ve işsizlik olduğunu dile getiren Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, ilçe ve mahalle yönetim kurulu üyeleriyle esnafı ziyaret etti. Ziyaret sonrası yaptığı açıklamada "Milletimizin sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanında olduğumuzu gösterebilmek adına, Yeniden Refah Partisi olarak İnönü ve İstasyon mahallesinde   bulunan değerli esnaflarımızı ziyaret ederek, sorunlarını dinledik. Partimizin Çalışmaları hakkında bilgi verdik. Yerel esnafımız Gebze’de kazanıyor, kazandığını Gebze ile paylaşıyor ve Gebze’ye yatırım olarak dönüyor. Ama birçok ulusal markala kazançlarını akşam 5’ten sonra başka illere aktarıyor. Buradan bir kez daha herkese yerel esnafa sahip çıkma çağrısında bulunuyoruz. Bizim marketimiz, bizim berberimiz, bizim bakkalımız, bizim kasabımız, bizim mobilyacımız, bizim kuaförümüz, bizim dönercimiz, bizim fotoğrafçımız, bizim yerel medyamız, bizim radyomuz, kısacası bizim esnafımız bilinciyle hareket etmeye davet ediyorum. Esnafımızdan da Gebzeli hemşerilerimize güler yüzlü ve kaliteli ürünleriyle sahip çıkmalarını istirham ediyorum" dedi.