NİKAH SAYISINDA 18 YILIN REKORU KIRILDI

Kademeli normalleşmeye geçişle birlikte çiftler, İzmit Belediyesi Evlendirme Biriminin yolunu tuttu. Aşırı yoğunluğun yaşandığı nikah salonlarında 18 yılın rekoru kırıldı.

YASAĞI DUYAN AŞIYA KOŞTU

24 YILDIR KAYIP OLARAK ARANIYORDU, CİNAYETE KURBAN GİTTİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Kocaeli'de 24 yıldır kayıp olarak aranan evli ve 1 çocuk babası engelli İbrahim Karakuş'un, cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

AŞILAMA YARADI! BATI YAKASI BİLE YEŞİLLENDİ

Haziran ayından itibaren aşılamanın hız kazanmasıyla birlikte vaka yoğunluğunun hep en üst seviyede olduğu Batı Yakası ilçelerinde de yoğunluk azaldı.

BÜYÜKŞEHİR'DEN KURBAN SIRASI ÇAĞRISI

Büyükşehir’den yapılan açıklamada kurban kesimi için ücretlerin yatırılması ve makbuzun ulaştırılması için son tarihin 18 Temmuz Pazar günü olduğu vurgulandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KURBAN BAYRAMI TATİLİ SÜRESİNİ AÇIKLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Kurban Bayramı tatili süresini açıkladı.

MEHTAP VE BÜYÜKADA TURLARI YENİDEN BAŞLIYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, pandemi sebebiyle ara verilen Körfez’de mehtap turları ve Büyükada’ya yolculuk organizasyonlarını yeniden başlatıyor.

AKP'YE İYİ PARTİ ŞOKU! 80 BİN ÜYE...

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, partilerine katılan son 100 bin üyeden 80 bininin AKP'den geldiğini açıkladı.

KAYIP ŞEHİR NİKOMEDİA İÇİN İMZALAR YARIN ATILIYOR!

VALİLİK UYARDI: ARTIYOR

Kocaeli Valiliği daha da artması beklenen hava sıcaklıkları ile ilgili vatandaşları uyardı.

’O KARANLIK GÜNLER GERİDE KALDI’

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Büyükakın, “Bizler her zaman olduğu gibi hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan vatandaşlarımızın da yanındayız” dedi.

DARICA ARDAHANLILAR BİR İLKE İMZA ATTI

DAİD – Darıca Ardahan İl Derneğinin ikincisini gerçekleştirdiği “ Gönül buluşmalarında” bir ilk yaşandı.

TAHTALI GÖLETİ BU PROJE İLE CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Derince Belediyesi'nin Tahtalı Göleti Doğa Park projesini tamamlamasıyla birlikte bölge cazibe merkezi haline getirilecek.

DARP ETTİĞİ BABASI ŞİKAYETÇİ OLUNCA, KONTEYNERİ ATEŞE VERDİ

Kocaeli’de 83 yaşındaki yaşlı adam, alkollü oğlu tarafından darp edildi. Karakola giderek şikayetçi olan yaşlı adam, oğlunun kendisini darp ettikten sonra konteyner evini de yaktığını ileri sürdü.

VALİ YAVUZ AŞILAMA ORANINDAN MEMNUN DEĞİL

Sosyal medya hesabından günlük Covid-19 tablosunu paylaşan Vali Yavuz, ilimizdeki aşılama oranının yeterli düzeye ulaşamadığını ifade etti.